Të gjitha nën 25 vjeçe/ 13 fotot e nxehta të Leo DiCaprios me të dashurat (FOTO)

26/06/2020 18:10

Leonardo DiCaprio ka një listë të gjatë të modeleve që kanë “lënë kokën” pas tij. 45-vjeçari kurrë nuk ka pasur lidhje me vajza mbi 25-vjeç dhe suksesi i tij me femrat ka qenë i padiskutueshëm.

Mirëpo, duket se më në fund ylli ka gjetur dashurinë e vërtetë me modelen 23-vjeçare, Camila Morrone.

Para se të njihej me të, ai ka pasur shumë lidhje. Më poshtë do ju tregojnë disa nga fotot më të nxehta të Leo-s me ish-të dashurat.

FOTO GALERI
2/13

Top Channel