Fitojnë miliona dollarë, por këta të famshëm nuk kanë vila luksoze por shtëpi të thjeshtë (FOTO)

20/05/2020 14:25

Keni parë shpesh në televizion ose në mediat online, shtëpitë e mëdha dhe super luksoze të personazhe të njohur të ekranit.

Shumat e mëdha të parave që shumë VIP-a shpenzojnë në vilat e tyre, neve mund të na duken shumë ekstravagante.

Por duket se ka të famshëm që kanë miliona dollarë dhe kanë preferuar të kenë një shtëpi të thjeshtë.

“Bright Side” ka postuar fotot e disa prej të famshmëve, të cilët nuk kanë një super vile luksoze, por kanë zgjedhur një shtëpi më të thjeshtë.

FOTO GALERI
1/21
Robert Pattinson

Top Channel