Lauren Summer, modelja amerikane, ka zgjedhur një mënyrë seksi për të kaluar izolimin për shkak të koronavirusit.

Në Instagram ajo ka postuar disa foto hot, duke çmendur fansat e saj dhe duke i lënë pa fjalë.

FOTO GALERI
2/15

Top Channel