Paris Hilton po shfrytëzon nëmaksimum periudhën e saj të vetë-izolimin në vilën e saj në Beverly Hills duke shpërndarë foto në kostume të vogal e provokuese.

Modeja 39-vjeçare, aktore, pjesmarrëse në ‘reality TV’ dhe trashëgimtare linje hotelesh, ka shpërndarë fotot në Instagram për 11.7milionë fansat e saj.

Duke pozuar përfotografin Brendan Forbes, biondja mbështillet në figurën e saj elegante dhe asetet e bëshme.

FOTO GALERI
3/5

Top Channel