Banorja e Big Brother “rebelohet” sërish ndaj koronavirusit, nuk i ndal udhëtimet (FOTO)

17/03/2020 16:20

Ndërkohë që e gjithë bota po përjeton “dramën” e koronavirusit, Chloe Khan nuk do t’ja “dijë” aspak.

Pasi e bllokuan në aeroport disa ditë më parë, ish-banorja e “Celebrity Big Brother” britanik ka tentuar të udhëtojë sërish nga Dubai, për të shkuar në Mbretërinë e Bashkuar, dhe ia ka dalë!

Këtë herë 27 vjeçarja ka shijuar pak momente me miqtë e saj, ashtu siç edhe ka postuar në Instastory për rreth 2 milionë ndjekësit e saj. Megjithatë “rebelimi” nuk i ka zgjatur shumë.

Chloe ka publikuar një tjetë video pak momente në vonë, përsëri e bllokuar në një aeroport në Angli.

FOTO GALERI
3/12

Top Channel