Karnavalet e Shkodrës/ Me maska, muzikë dhe parakalime. Digjet edhe dordoleci

22/02/2020 12:52

Në Shkodër po mbahen sot karnavalet, një event festiv ky që mbart edhe shumë simbolika.

Por ato do të na i tregojë kolegu Klodian Zhivani, në lidhjen live të edicionit informativ në Top Channel

Top Channel