Zi në familjen e Sali Berishës, humb njeriun e dashur
14/02/2020 20:19
Falimenton kompania ajrore turke, Atlas
14/02/2020 20:16
Administrata, internet për qejf/ Koha në zyrë shpenzohet për të parë filma dhe dëgjuar muzikë
14/02/2020 20:10
Debati për pavarësinë e drejtësisë/ Presidenti Trump dhe vija që ndan politikën nga zbatimi i ligjit
14/02/2020 20:09
Whisky me i shtrenjtë, del në shitje në ankand online
14/02/2020 20:01
Kryepeshkopit Anastas i jepet Çmimi Ndërkombëtar “Klaus Hemmerle 2020”
14/02/2020 20:00
Helmohet nëna dhe dy fëmijët/ Bulqizë, mjekët shpëtojnë fëmijën e tretë të familjes
14/02/2020 20:00
Foto të pabesueshme të impalës që i reziston tufës së gepardëve në rezervatin në Kenia
14/02/2020 19:58
Mynih/ Thaçi dhe Vuçiç firmosin marrëveshjen për hekurudhën
14/02/2020 19:54
Koronavirusi/ Përfundon karantina pa probleme për studenten Silva Doçi
14/02/2020 19:49
Manchester City përjashtohet nga Champions League
14/02/2020 19:45
Koza Nostra në Sicili, policia italiane kap arsenal armësh, nëntokë në plazh (video)
14/02/2020 19:38
Gjermania fiton para dhe në kohë stuhie, për disa ditë ka prodhuar energji sa 44 centrale bërthamore
14/02/2020 19:31
Manaj në ‘qiellin e shtatë’, grumbullohet për ndeshjen Barcelona-Getafe
14/02/2020 19:21
Sulme me tullumbace nga rripi i Gazës në Izrael
14/02/2020 19:18
​Zbulohen gjurmë të një specie misterioze njerëzore
14/02/2020 19:12
Putin: Në kushtetutën e re, përfshihet edhe nocioni i martesës
14/02/2020 19:09
Zhduken dy gazetarë në Wuhan/ Tregonin të vërtetën për atë që ndodhte në epiqendrën e koronavirusit
14/02/2020 19:04
Meta viziton të mbijetuarën e tragjedisë së Bulqizës: Ja gjendja e saj
14/02/2020 18:51
Anila Hoxha në Top Talk: 770 të paraburgosur për drogë. OFL e pamundur t’i hetojë pasuritë brenda afatit
14/02/2020 18:37
A e përdori Kujtim Gjuzi? Reagimi i Silvanës me “ballkon të rrezikshëm” pasi zbuloi se kishte fëmijë!
14/02/2020 18:33