Fier- Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor rrugorë Fier-Ballsh, në fshatin Kraps, ku janë përplasur mjetet tip “Benz” me drejtues A. Q me mjetin tip “Volkswagen” me drejtues A. M.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 15:00 ku si pasojë e përplasjes së fortë kanë mbetur të plagosur A.Q si dhe pasagjeri i mjetit “Benz” R. Q të cilët ndodhen në Spitalin Rajonal Fier nën kujdesin e mjekëve.

Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel