Ajo është mjaft e njohur në botën e muzikës, por këtë herë Miley Cyrus ndriçoi si një modele e lindur në shfaqjen e Marc Jacobs në New York.

Muzikantja 27-vjeçare tregoi fizikun e saj elegant dhe veshje nga koleksioni i shtëpisë së modës Fall / Winter 2020.

Ajo u bashkua në pistë nga disa modele, përfshirë Gigi Hadid, 24 vjeç, motrën e saj Bella Hadid, 23 vjeç dhe Kaia Gerber, 18 vjeç.

FOTO GALERI
2/16

Top Channel