“Gëzuar ditëlindjen shenjtorja ime”. Ja kë uron Erand Sojli

09/12/2019 16:24

Aktori i Portokallisë Erand Sojli nuk mungon asnjë vit për të uruar bashkëshorten e tij Rina Sojli.

Për ta bërë këtë urim, Erandi ka publikuar foto nga dasma e tyre. Si dhe foto të tyre gjatë shfaqjeve. Erandi dhe Rina janë shfaqur të dy bashkë në shumë role

FOTO GALERI
1/4

Top Channel