Demi Rose është kthyer tanimë në një ikonë Instagrami, me rreth 11 milionë ndjekës.

Por përveç selfie-ve “përvëlues”, setet fotografike të modeles 24 vjeçare janë ato që gjithashtu vazhdojnë t’i dhurojnë vëmendje e famë.

I preferuari i britanikes është ai për revistën “Bad Influence”, nga i cili Rose ka postuar dhe një foto me të brendshme në rrjetin social.

FOTO GALERI
1/31

Top Channel