“Përfundimisht ti ke shpikur Halloween- in”, komenton dikush në Instagram-in e Kylie Jenner- it teksa kjo e fundit postoi një seri fotografish ku shfaqet e veshur porsi një sirenë.

Nëna e re mendoi të sillte një version të ri të së famshmes Ariel, por duke i qëndruar besnike ngjyrës së kuqe të flokëve, reçipetave-guaskë dhe bishtit ngjyrë smerald.

“Arieli u rrit” është përshkrimi i 22–vjeçares në njërin prej postimeve të saj.

Po kështu, disa orë më parë, Jenner shpërndau të tjera fotografi, kësaj radhe si një lepurushe.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel