Gruaja gjendet e vdekur me një piton rrotull qafës te shtëpia me 140 gjarpërinj

31/10/2019 22:07

Laura Hurst, nga Indiana, e SHBA-ve, u gjet e vdekur me një gjarpër piton dy metra të gjatë rrotull qafsë.

Policia mendon se gruaja ka vdekur shtrëngimi i gjarprit në fyt, ndërkohë që gjejnë edhe 140 gjarpërinj të tjerë nëpër shtëpi.

Ajo shkonte dy herë në javë në këtë shtëpi që zotërohej nga një polic, pasi 20 prej gjarpërinjve ishin të sajat.

Polici që kishte shtëpinë tha se bëhet fjalë për një aksident tragjik, dhe se po bashkëpunon me autoritetet.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel