Fotot e mahnitshme që morën çmime në “Siena International 2019”

31/10/2019 11:26

“Siena International 2019” ka publikuar fotot më të mira të vitit 2019.

Fotot tregojnë çaste dhe ngjarje të pabesueshme.

Shihini në galerinë e mëposhtme:

FOTO GALERI
1/16

Top Channel