Një dasmë në Britani ka përfunduar në mënyrën me të keqe të mundshme pasi ka plasur sherri masiv.

Tre persona kanë përfunduar në spital dhe dyshohet që sherri ka nisur pas një ngacmimi.

Akoma nuk dihet se kush ka ngacmuar kë, por video është bërë virale në internet.

FOTO GALERI
1/15

Top Channel