Edhe nëse do tentonit, me siguri që nuk do të gjeni dot një dyshe shoqesh kaq ikonike sa Kylie Jenner dhe Stassie Karanikolaou.

Edhe për Halloween, zgjedhja e dy bukurosheve të famshme ka qenë tepër e veçantë.

Miliarderja 22 vjeçare dhe “bomba” bjonde kanë rikrijuar look-un e Britney Spears dhe Madonna nga “MTV VMA 2003″, por jo vetëm.

Stassie ka publikuar në Instagram një video duke kërcyer me Kylie nën ritmet e “Like a Virgin”, madje duke rikrijuar edhe puthjen në buzë mes dy këngëtareve, këtë herë me yllin e reality show.

 

View this post on Instagram

 

October 26: via @stassiebaby IG story

A post shared by Anastasia Karanikolaou✨ (@stassupdate) on

Top Channel