Kim Kardashian dhe Kanye West janë çifti më i famshëm i momentit.

Pavarësisht kësaj, në rrjete sociale dyshja ka qëndruar më e rezervuar.

Por vetëm një orë më parë ylli 38 vjeçar ka postuar dy foto me bashkëshortin reper, të kapura nga paparacët, ku duken më të lumtur se kurrë më parë.

Top Channel