Një fotograf që ka pasion peshkaqenët nuk ka frikë t’u afrohet.

34-vjeçari britanik Euan Rannachan quhet i çmendur nga shokët e tij, që s’e kuptojnë dot se pse e ka këtë dëshirë të shfrenuar për aventura.

Fotografi i lindur në Londër nuk trembet as kur është pak metra larg peshkaqenëve, dhe vazhdon të ruajë gjakftohtësinë për të kapur pamjet më të pabesueshme.

Ai futet në një kafaz metalik dhe shkon përpara gojës së peshkaqenëve që janë mbi 5 metra të gjatë.

 

FOTO GALERI
1/14

Top Channel