Demi Rose vazhdon t’i kënaqë 10.4 milionë ndjekësit e saj në Instagram me foto provokuese dhe nuk duket se ka ndërmend të ndalet.

Madje sipas saj, modelja 24 vjeçare i bekon atyre ditët.

Në një foto thuajse nudo në Nevada, ish-e dashura e Tyga shkruan: Duke ju bekuar të dielën.

Top Channel