Duket se fiksimi më i ri i Instagram- it është një dhe i vetëm: shkallët e Joker- it.

Admiruesit e “Joker”, i cili pushtoi kinematë fillimin e këtij muaji janë duke rikrijuar imazhin e rolit të portretizuar nga Joaquin Phoenix, i cili në një prej skenave të shumta shfaqet duke vallëzuar poshtë shkallëve, teksa interpreton “Rock and Roll Part 2” të Gary Glitter-it.

Kështu, për fare pak ditë, këto shkallë janë shndërruar në një tërheqje të vërtetë për turistët, ku shihet dyndje e madhe njerëzisht rreth zonës në fjalë.

/D.S/

FOTO GALERI
1/6

Top Channel