Ikona e modës dhe Instagramit, Kim Kardashian, sot mbush 39 vjeç.

Megjithëse nënë e katër fëmijëve, ylli i reality show, sa vjen dhe duket më në formë, dhe nuk duket se ka ndërmend të ndalet as me zhvillimin e bizneseve të saj.

Në galerinë e mëposhtme do mund të shihni disa nga “look-et” e saj më seksi:

Top Channel