Padyshim që na kishte munguar t’a shihnim Rihanën me bikini, dhe duke pushuar.

E përkushuar në maksimum në linjat e saj “Savage x Fenty” dhe “Fenty Beauty”, këngëtarja 31 vjeçare më në fund duket se gjeti pak qetësi.

Ylli nga Barbadosi ka postuar një video me “slow motion” duke ecur me bikini të zeza e një çantë në dorë.

Top Channel