Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë në “flakë”, dhe përgjegjëse për këtë është Demi Rose!

Pas Kalifornisë, modelja 24 vjeçare ka lënë pa frymë Las Vegasin me format e saj “shpërthyese”.

Bukuroshja britanike ka postuar foto dhe video tepër të nxehta në Instastory nga udhëtimi më i fundit, e duket se i ka kënaqur 10.4 milionë ndjekësit e saj.

Top Channel