Justin Bieber, edhe me ish-të dashurën në dasmën e tij! (FOTO)

06/10/2019 17:03

Dasma e Justin dhe Hailey Bieber ka qenë kryefjala e të gjithë mediave rozë për ditë me radhë.

Shumë personazhe të famshëm morën pjesë në ceremoninë martesore të këngëtarit 25 vjeçar në Karolinën e Veriut.

Por ajo që ra në sy ishte se mes të ftuarve, ishte dhe ish- e dashura e Justin, Caitlin Beadle, e cila kishte ardhur e shoqëruar nga vëllai i saj Christian.

Në galerinë e mëposhtme do mund të shihni disa nga VIP-at që ishin pjesë e dasmës:

FOTO GALERI
1/16
Caitlin Beadles

Top Channel