Moderatorja sportive Lei Kraja dhe balerina Adel Lami gjithmonë janë përfolur për miqësinë e ngushtë me njëra tjetrën.

Por Lei sapo ka zbuluar diçka që nuk e kemi patur më parë për Adelën.

E ftuar në Pop Culture, Lei ka zhvilluar një sfidë futbolli me gazetaren Kilda Hysenbegasin. Por sikur të mos mjaftonte me kaq, ajo i ka kërkuar Leit që të bënte një formacion me personazhet e showbizzit dhe këtu moderatorja nuk ka ngurruar të përmendë edhe shoqen e saj të ngushtë.

“Nuk e di, Adelën do e futja sulmuese se është agresive ajo”.- ka thënë Lei duke qeshur.

Po ju e dinit këtë?

Top Channel