Deputetja Kejdi Mehmetaj flet për marrëdhënien e saj: Kemi menduar të bashkëjetojmë!

05/10/2019 19:20

Këtë të shtunë, në rubrikën “Një ditë me Dojnën ka qenë e ftuar deputetja e Levizjes Socialiste për Integrim, Kejdi Mehmetaj.

Veç karrierës së saj Kejdi i ka treguar Dojnës edhe disa detaje nga jeta e saj personale. Prej disa kohësh Kejdi ka bërë publike fejesën e saj. Dojna e ka ngacmuar paksa nëse ka menduar të largohet nga shtëpia dhe të bashkëjetojë me të fejuarin e saj apo s’është ende gati.

“Duhet të jemi kurajoz në planet që marrim ne jemi në planifikim e siper kështu që Zoti të na i bëj mbarë.

Do ta arredoj, do jem unë njeriu që do e rregulloj kur të bashkëjetoj, sepse kam qenë në piktutë e vogël, më pëlqejnë ngjyrat dhe të luaj me to. Por të shpresoj që edhe do e mirëmbaj!”- ka rrëfyer më tej Kejdi.

Top Channel