Josefine Forsberg, mbretëresha e fitnesit, që po “djeg” Instagramin

04/10/2019 16:40

Quhet Josefine Forsberg por nuk asnjë lidhje me mesfushorin e Suedisë dhe Leipzig Emil Forsberg.

Ajo është një modele amerikane e apasionuar pas motorave por sëfundmi mund të cilësohet edhe si mbretëresha e fitnesit.

Josefine i kushton shumë rëndësi palestrës dhe kjo dallohet qartë në fizikun e saj ku spikasin format trupore të tonifikuara dhe superseksi. Me më shumë se 1 milionë ndjekës, në Instagram ajo është një yll, duhet ta shikoni që ta besoni!

FOTO GALERI
1/16

Top Channel