Steven Adler u transportua në spitalin e Los Anxhelsit mbrëmjen e së enjtes pasi i kishte futur vetes thikën në stomak. Bateristi  54-vjeçar, tha policia për TMZ, nuk ka  lëndime serioze  për jetën.

Steven Adler ishte anëtar kyç i  grupit muzikor Guns N ‘Roses  të viteve 1980, së bashku me këngëtarin Axl Rose, kitaristët Slash dhe Izzy Stradlin, basisti Duff McKagan.

Prej kohësh Adler ka vuajtur nga problemet e përdorimit të drogës, gjë që ka ndikuar edhe në karrierën e tij muzikore.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel