Pika e saj e dobët është Zlatan Ibrahimoviç dhe prej kohësh është munduar që të joshë sulmuesin suedez.

Modelja e rrjeteve sociale, Ines Helene ndiqet nga më shumë se 1.6 milionë fansa në profilin e vet në Instagram.

Por, mes tyre duket se mungon Ibra, që vështirë se do t’u rezistonte fotove të shpërndara prej saj.

FOTO GALERI
1/12

Top Channel