Gjatë një seti fotografik në Ibiza, modelja Sophie Kasaei, tregon linjat e saj, me një besim tepër të madh në vetvete, duke “festuar” me papërsosmërinë e trupit të saj.

Së fundmi ka deklaruar se nuk i intereson celuliti apo shenjat e krijuara si dhe papërsosmëria e trupit të saj.

29 vjeçarja me krenari tregon trupin e saj në këtë set fotografik, e veshur me bikini të zeza si dhe një zinxhir të lidhur rreth e përqark belit.

FOTO GALERI
1/14

Top Channel