Nathan Redmond, futbollsiti Anglez që luan për Premier League, filloi karrierën e tij në një moshë të re me klubin e qytetit të Birmingham-it

Anglia çohet në këmbë dhe brohoret për golashënuesin Nathan Redmond , por mesa duket e dashura, Emma Milton, po merr të gjithë vëmendjen.

Redmond ka nisur lidhjen e tij me modelen që prej vitit 2017. Emma, në rrjetin social, Instagram, poston foto të jetës luksoze që ajo bën, duk përfshirë pushimet në Dubai, Los Angeles dhe Meksikë.

Bukuroshja mesa duket pëlqen së tepërmi markat e njohura pasi shihet në shumë postime tek bën shopping për firmën “Christian Dior”.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel