Britanikja Laura Belbin, postoi në rrjetin social Instagram, një imitim të fotos të modeles Valentina Fradegrada, që shfaqet me bikini. 35-vjeçarja, e cila në mënyrë komike ka rikrijuar stilin e modeles, është bërë virale në rrjete sociale.

Modelja Italiane, Valentina Fradegradam, ndau një foto të sajën mjaft provokuese, e veshur me rroba plazhi, ngjyrë të zezë, në muajin prill, duke marrë shumë pëlqime nga ndjekësit e saj.

Ndërkohë që duket e mahnitshme në sy të parë, Laura aspak e impresionuar, u sigurua që ta sjell të njëjtën foto në një trend të pazakontë.

Duke marrë mijëra pëlqime dhe komente brenda pak orësh nga ndarja e këtij versioni, fansat pushtuan Instagram-in e Laurës dhe komentuan fotot komike të saj.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel