61-vjeçarja, Sharon Stone, pozon gjysmë e zhveshur për revistën Vogue. Aktorja rikrijoi pas rreth 30 vitesh, të njëjtat skena si në filmin e saj “Basic Instict.”

Ylli i Hollywood-it, nga Pennysylvania, fituesja e shumë çmimeve, është single pas dy divorcesh. Për aktoren dhe producenten Amerikane duket se mosha është thjesht një numër.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel