Bukuroshja e Baywatch, Donna D’Errico vazhdon ende të duket magjepsëse,duke pozuar në plazhin Santa Monica. Dhe pse në moshën 51-vjeçare, duket mosha është vërtet thjesht një numër për atë.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel