Tuna Sejdi ka ndarë me ndjekësat e saj, ditën e djeshme, në rrjetin social Instagram disa momente nga ditëlindja e birit të saj, Tian-it.

Së bashku me bashkëshortin e saj dhe familjarët e tyre kanë festuar këtë ditë, në ambientet e jashtme të një restoranti.

Surpriza pa fund, tullumbace shumëngjyrëshe, e dekoruar në detaje me disa kafshë rreth e përqark tavolinës së ngrënies.

Tian duket mjaft i lumtur dhe i buzëqeshur në fotot që Tuna ka ndarë me ne. I veshur si një “cowboy” i vërtetë me një shall të kuq, të vendosur në qafë.
Më poshtë janë disa prej fotove e kësaj feste familjare të djaloshit të këngëtares kosovare.

FOTO GALERI
2/6

Top Channel