Kur vjen puna për të hipur në elefant , Kim Kardashian e di vetë se çfarë duhet të veshi. Pikërisht atë që i rri më mirë.

Super ylli Kim Kardashian është fotografuar në një kopsht zoologjik në Bali, teksa kishte hipur mbi një elefant.

Ajo ishte e veshur  bikni, ndërsa dukej tejet atraktive, duke nxjerrë në pah linjat e saj të trupit.  Kim ndodhej në  kopsht zoologjik së bashku me tre fëmijët e saj: North, Saint dhe Chikago.

FOTO GALERI
2/9
Kim Kardashian

Top Channel