Kylie, Khloe, Kim, Kendall dhe Kourtney u shfaqën si engjëjt e Victoria’s Secret për Halloween.

Të veshura me të brendshme të bardha dhe me flatra, motrat e famshme treguan format, duke rivalizuar njëra-tjetrën.

Sipas jush, kush duket më mirë?

FOTO GALERI
1/20

Top Channel