Angela Martini “zbërthehet” në “Vip Club”, emisioni më i ri në Top Channel

14/10/2018 16:50

Emisioni më i ri në Top Channel, “Vip Club”, nën drejtimin e e bukuroshes së ekranit Klea Huta, nis udhëtimin këtë të diel në orën 17:05 me Angela Martinin.

Supermodelja me prejardhje nga Shkodra, e cila jeton në Los Anxhelos, bisedon për kafenë e saj të preferuar, për shtëpinë e saj të ëndrrave dhe për çelësin e suksesit të martesës dhe karrierës, por edhe shumë e shumë të pathëna dhe të papara më parë.

Mos harroni! “Vip Club”, çdo të dielë ora 17:05, në Top Channel.

 

View this post on Instagram

 

“#VipClub”, @angela_martini me @kleahuta, të dielën ora 17:05, në @topchannelalbania. #TopChannel

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania) on

FOTO GALERI
1/18

Top Channel