Eskorta fiton 60 000 $ në javë, por diçka nuk e bën kurrë

11/05/2018 09:55

Një punonjëse seksi nga shtëpia publike më e madhe në botë ka treguar punën e saj në një intervistë ekskluzive për tabloidin “Daily Star”.

Destini ka 8 vite që punon te “Ferma e Sherit”, një resort seksi në Nevada të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Në një javë të mirë, Destini fiton 60 000 dollarë në javë, por ka një gjë që ajo nuk e bën kurrë me asnjë klient.

“Mund t’ju duket e çuditshme, por unë nuk puth kurrë klientët. Jo në çdo sesion ka seks. Ne ofrojmë edhe thjesht shoqëri”, shprehet Destini.

Edhe pse nuk puth klientët, ajo është e hapur për të provuar gjëra të reja. “Jam shumë mendjehapur. Dua që të provoj çdo gjë të paktën një herë”, shprehet Destini.

Ajo e quan shtëpinë publike si shtëpinë e saj të dytë sepse ajo e lejon të “shijojë jetën” dhe “të krijojë kujtime të bukura”.

FOTO GALERI
2/14

Top Channel