I preku të pasmet në rrugë, peshëngritësja godet me grusht ngacmuesin

25/04/2018 11:51

Një peshëngritëse amerikane ka goditur me grusht në fytyrë një burrë irlandez, pasi ai i preku të pasmet në rrugë dhe i tha që “ju amerikaneve ju pëlqen kjo gjë”.

Leanna Carr tha se po ecte në rrugët e Dublinit kur burri i erdhi nga pas dhe e kapi nga të pasmet në mes të ditës. 26-vjeçarja kujton se ai po qeshte me të madhe pasi kreu veprimin e turpshëm dhe tha: “Je amerikane, me shumë mundësi të pëlqeu”.

“Reagimi im i parë pas kësaj fraze ishte grushti në fytyrë”, tregon peshëngritësja, e cila ka postuar në rrjetet sociale foto të dorës së saj të dëmtuar.

Pasi e goditi, Carr mësohet se i është drejtuar me këtë frazë ngacmuesit: “Mos guxo më të prekësh kështu një femër!”

FOTO GALERI
2/7

Top Channel