Një burrë australian për pak sa nuk vdiq në oborrin e shtëpisë së tij kur po mundohej të shtonte zjarrin në barbekju.

Momenti i tmerrshëm kur ky person u mbështoll nga flakët u regjistrua nga një mik i tij, i cili po xhironte shokun duke gatuar.

Burri arriti të dilte nga flakët dhe hoqi menjëherë bluzën. Ai u shtrua në spital me djegie të rënda dhe është drejt rekuperimit.

Ngjarja ka ndodhur në Sidnej, në fillim të muajit prill.

Top Channel