Një 22-vjeçare kineze ka bërë shndërrime të jashtëzakonshme në pamjen e jashtme për t’u dukur sa më shumë si kukulla Barbie, por ndjekësit e saj në Instagram nuk i kanë mirëpritur aspak këto ndryshime.

Cammy Chong, e cila jeton në Kuala Lumpur të Malajzisë, ka bërë hundën me majë, ka modifikuar mjekrën dhe madje ka zmadhuar sytë.

Kjo ka bërë që fansat ta quajnë tashmë “Zonjusha alien”.

Njëri prej ndjekësve të saj, shkruan: “Ke fytyrë false dhe sy falsë. Tani dukesh e shëmtuar dhe e frikshme. Je si jashtëtokësor”.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel