Turistja që u ndalua dhe u gjobit nga policia filipinase pasi po bënte xhiro mbi motoçikletë e veshur me bikini, është një modele amerikane me mbi 40 000 ndjekës në Instagram.

Kinsey Golden, banuese në Los Anxheles, poston shpesh foto provokuese në rrjetin social për kënaqësinë e fansave të saj.

Golden u ndalua nga policia bashkë me partnerin e saj, Trav Springer në një ishull në Bohol, muajin e kaluar, dhe u urdhërua që të mbulohej me një copë.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel