Pak muaj më parë ajo realizoi një set fotografik ku u shfaq totalisht nudo, dhe këtë e bëri për të promovuar programin e saj i cili nisi transmetimin në muajin shkurt.

Bëhet fjalë për Myleene Klass, e cila pas publikimit të fotove u kritikua shumë, gjë për të cilën ajo nuk reagoi në atë kohë dhe ka vendosur ta bëjë vetëm tani.

39-vjeçarja pas kritikave të marra u shpreh se fotot nudo ishin bërë pasi kështu ishte menduar nga ana e producentëve dhe se për një gjë të tillë nuk është penduar aspak.

Madje moderatorja shkoi edhe më tej kur tha se nuk i intereson aspak mendimi i atyre që e kritikojnë.

FOTO GALERI
1/1
Pak muaj më parë ajo realizoi një set fotografik ku u shfaq totalisht nudo, dhe këtë e bëri për të promovuar programin e saj i cili nisi transmetimin në muajin shkurt.

Top Channel