Pamela Anderson e kaloi kufirin e 50 vjetëve, por asgjë nuk duket në fizikun e saj. Në një mbrëmje bamirësie “Global Gift Gala”, organizuar në Madrid, ajo shkëlqente teksa është fotografuar në krah të këgëtares Anastacia dhe aktores spanjolle Maria Bravo.

Ish-aktorja e serialit Baywatch ka qenë në qendër të një debati të madh kohët e fundit, lindur mes të birit Brandon dhe të atit. Djaloshi ka goditur ish-burrin e Pamelas, Tommy Lee gjatë një zënke që kanë patur në familje.

Incidenti me bateristin e Motley Crue u bë lajm në të gjithat mediat, pasi 55-vjeçari postoi një foto me buzën e çarë dhe tërë gjak.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel