Dëshironi një foto me Princin Charles? Ja shuma që duhet të paguash

22/03/2018 15:17

200 mijë paund është shuma që duhet të paguash për të bërë një fotografi me Princ Charles.

Është ky çmimi që ka paguar miliarderi turk, Cem Uzan, vetëm që ai dhe bashkëshortja e tij të qëndronin pranë Princit në darkën e qershorit 2000, për të inauguruar Fondacionin e princit, një fondacion i ngritur nga vetë Charles për promovimin e arkitekturës dhe dizajnit.

Gruaja e miliarderit, Alana, u ul pranë Princit, por u ra dakort se Yzan duhej të dhuronte 200 mijë paund për fondaconin, gjë e cila u realizua.

Menjëherë pas darkës, fotot e miliarderit me Princ Charles u publikuan në të gjitha mediat e huaja.

Mesa duket miliarderi ia arriti qëllimit të tij, që ishte fama, duke qenë se paratë nuk i mungojnë.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel