Ailen Bechara është një modele dhe balerinë e famshme në Argjentinë dhe kohët e fundit duket se është përfshirë edhe në botën e futbollit.

Modelja 27-vjeçare nuk është se ka ndonjë pasion shumë të madh për futbollin, por duke qenë se i fejuari i saj është agjenti i shumë futbollistëve të njohur në Argjentinë, Augustin Jimenez, ajo është përfshirë shpesh edhe në faqet sportive. Nuk mungojnë ndërkohë edhe shfaqjet e saj në stadium me fanelën e Argjentinës.

Modelja kohët e fundit ka marrë pjesë edhe në shumë spektakle, ndërsa është shprehur se është gati ti dhurojë një fëmijë të fejuarit të saj, Augustin Jimenez.

FOTO GALERI
1/24

Top Channel