I bie blloku i akullit në kokë, dëmtim në tru për shkencëtaren ruse (KUJDES! Pamje të rënda)

14/03/2018 12:07

Ky është momenti kur një shkencëtare ruse pëson një dëmtim të rëndë pasi një bllok akulli i ra në kokë nga një lartësi e madhe, kur po pinte një cigare gjatë pushimit.

27-vjeçarja Anna Zhuravlyova, pasi u godit nga blloku i akullit, ra menjëherë në tokë.

Ajo u dërgua në spital, ku u diagnostikua me dëmtim në tru dhe po mbahet në mbikqyrje.

Top Channel