Në fillim ishte debutimi zyrtar si çift në filmin Independent Spirit Awards dhe më pas një super festë pas ceremonisë Oscar, për të shkëmbyer shumë ledhatime dhe puthje, e në fund një foto ‘toppless’.

Edhe pse e sapomartuar, Emily Ratajkowski vijon ti befasojë fansat e saj në rrjetet sociale. Mjafton një foto për të ndezur fantazinë mbi modelen. Ndër fotot nuk mungojnë dhe ato me bashkëshortin Sebastian Bear-McClard, gjatë mbrëmjes së ndarjes së çmimeve Oscar.

Por gjithësesi klikimet më të mëdha mbeten te fotot, ku shfaqen më së shumti pjesët e trupit.

FOTO GALERI
1/14

Top Channel