Reshjet e dendura të dëborës dhe temperaturat e ulta kanë krijuar ambientin e duhur për një artist, i cili ka habitur kalimtarët me vizatimet e tij në tokë.

Nathan Wyburn nga Uellsi shpenzon 30 minuta për të vizatuar personazhe si Jon Snow nga “Game of Thrones”.

Mes veprave të tij është edhe Mona Lisa.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel